תיקי עור אמיתי - תיקי עור לנשים וגברים מאיטליה

.

Tuscany Bags

תיקי עור לנשים וגברים מהעורות הטובים בעולם  
החשמונאים 93 תל-אביב


מקורי רק אומר אמיתי: יכול להיות עור נהדר .....יכול להיות זבל ...יש כמה בדיקות ,אבל הבדיקה  הטובה ביותר "בוערת".עור אמיתי אינו מתמוסס ומריח כמו שיער בוער כאשר שורפים אותו.עבדתי עם עור כל החיים שלי ואף על פי שזה נכון כי הרבה פעמים מוצרים עם חותמת של עור אמיתי הם זבל מלא.
זה מיתוס נפוץ מאוד.זה לא הצהרה של איכות אלא של קומפוזיציה. למרות שעור מדגנים מלאים או גרגר העליון אמיתי הם מונחים רחבים המשמשים לתאר עור, הם לא ציונים.
יש להם משמעויות ספציפיות ואחד לא בהכרח "טוב" יותר מאשר אחרים. לעתים קרובות יותר, כאשר הם לא נכנסים לפרטים נוספים על העור (אלא פשוט- אמיתי) זה לא באיכות מעולה.אבל "ציונים" זה דבר מורכב לחלוטין!! חוקי "אמיתי" ,רק אומר אמיתי. השתמשנו בו למעשה כ"מונח חיובי "בשנות ה -70 וה -80 (התגים שלי מאחור אומרים" מוצרי עור ומוצרי זמש אמיתיים ").
למעשה, אם התקשרת לבתי בורסקאי ושאלת: האם זה עור אמיתי האם זה עור גרגר מלא ? האם זה עור תבואה מלא ? היית מקבל "כן" לכל התשובות !כל עור אמיתי הוא "אמיתי" או אמיתי מנקודת מבט הבורסקאי. כל עור שאינו זמש נחשב לגרגר עליון, הכולל עור גרגר מלא-עור עם הסימנים החיצוניים ללא שינוי. מבחינה צרכנית זה שונה: פעמים רבות כאשר אתה רואה "מקורי" זה באיכות נמוכה יותר, אבל לא רק בגלל זה האיכות נמוכה יותר. אמיתי / עור אמיתי הוא הרבה יותר שופע מאשר דברים טובים.האיכות הנמוכה ביותר היא למעשה נקראת "סיים ספליט" או "PU " .למעש זה זמש עם שכבה של צבע עבה או PU  שמכסה אותו לתת לזמש מראה חלק, זה לא תמיד המקרה.
שפע של חברות משתמשות במושג "עור אמיתי" רק כהצהרה כדי להבדיל מעור סינתטי: מורשת האגף האדום למשל, משתמשים במושג "עור אמיתי" כדי להתייחס לסוג של דגנים מלאים באיכות גבוהה מאוד או עור גרגר העליון. עור גרגר עליון ברמת הצרכן (לא ברמת הבורסקאי) בדרך כלל אומר שמשהו נעשה כדי לשנות את השכבה החיצונית של העור.זה יכול לשנות את איכות העור במידה עצומה.
ליטוש "buffing" ידני היא עבודה קשה ויקרה הנעשית על ידי אומנים אמיתיים כדי להסתיר צלקות וסימנים שלא כולם אוהבים בימינו מבלי ל "גרד " יותר מידי מעובי העור ,דבר שכמובן יחלישו.
 הרבה יצרנים מסחריים משתמשים במכונות ליטוש אשר "מכסחות " חלק נכבד מהעור העליון דבר שמחליש את המוצר לאורך הזמן.
תיק עור איכותי ילווה אתכם לשנים רבות לבוא ויראה טוב יותר עם השנים ,ממש כמו יין שמשתבח עם הזמן.
תיק עור איכותי עולה לא מעט כסף לכן כדאי קצת לחקור ולא למהר לקנות!
תיק עור יוקרתי למסמכים Canova


תגיות:
תיקי עור,תיק עור,תיקים מעור,תיקי עור גדולים,תיקי עור מיוחדים,תיקי עור קטנים,תיקי עור יוקרתיים,תיק עור יוקרתי,תיקי עור מאיטליה,תיקים מעור איטלקי,תיק מעור אמיתי,
תיקי עור צד,תיקי עור בצבעים,תיקי עור למחשב,תיקי עור לרופא,תיק עור לעבודה,תיק עור לכתף,תיקי עור לנשיאה ביד,תיקי עור גב,תיקי יד מעור,תיקי עור יוקרתי,תיקי עור לעסקים,תיקי עור לנסיעות,תיקי עור למסמכים,תיקי עור ללפטופ,תיקי עור מותגים,תיקי עור בעבודת יד,תיקי עור במבצע,תיקי עור יפים,תיקי עור מאיטליה


תיקי עור לנשים וגברים מהעורות הטובים בעולם  
החשמונאים 93 תל-אביב
Full grain hand stained calfskin Leather